فروش محصولات شتر
خانه / گوشت شتر / عرضه گوشت حاشی شتر در تهران

عرضه گوشت حاشی شتر در تهران

گوشت حاشی شتر یکی از انواع گوشت شتر می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارد و در رستوران ها و غذاخوری های از این نوع گوشت استفاده می‌شود و به طور دائم به عنوان ماده اولیه توسط آن ها سفارش داده می شود. این گوشت با ویژگی های بی نظیر و طعم فوق العاده ای که دارند باب طبع خانواده هایی می باشدکه از محصولات پروتئینی استفاده می کنند

 

 

گوشت حاشی شتر

گوشت حاشی شتر بعد از کشتار شتر و جداسازی گوشت قسمت های مختلف به دست می آید. گوشت حاشی شتر در هنگام پخت طعم لذیذی به غذا می‌دهد و بسیار در سطح کشور محبوب و داری تقاضای بالا است. روند کشتار شتر به گونه ای است که بعد از این که به روش اسلامی ذبح شد، پوست آن کنده شده و سپس به دو صورت سنتی و یا صنعتی گوشت شتر به تکه های مختلفی تقسیم شده و برش داده می شود. سپس با توجه به نیازی که در بازار وجود دارد این گوشت‌ها بسته ‌بندی شده و روانه بازار می‌شوند. نکته قابل توجه این است که بعد از جداسازی گوشت ها از اسکلت اصلی حیوان، از استخوان این حیوان نیز محصولات مختلفی به تولیدد می‌شود. یکی از انواع گوشت هایی که در این مجموعه به فروش می‌رسد، گوشت شتر با استخوان است.

 

 

ویژگی های گوشت شتر در مقایسه انواع دیگر گوشت

گوشت شتر بسیار انرژی زا و مقوی می باشد و دارای پروتئین بسیار زیادی می باشد. اگر شما در حوزه بدنسازی فعالیت می‌کنید، می‌توانید در یکی از وعده های مصرفی خود در دوره ی ورزشی ای که برداشته اید گوشت شتر مصرف کنید. خرید گوشت شتر به صورت عمده و با قیمتی باور نکردنی در سراسر ایران با استفاده از شماره تماس های ذکر شده و سایت خرید آنلاین ما بسیار راحت شده است. گوشت شتر در مقایسه با گوشت گاو و گوشت گوسفند بسیار مغفول واقع شده است زیرا ارزش غذایی بیشتری از این دو نوع گوشت دارد، پس پیشنهاد می شود که شما نیز این گوشت را خریداری و مصرف کنید. همچنین می توان از گوشت شتر غذا هایی تهیه کرد که به اطفال و کودکان داده شود تا در سن رشد از منبع غنی ای از مواد مغذی استفاده کافی ببرند و هنگامی که به سنین بالاتر رسیدند دچار بیماری ‌هایی نشوند که بیشتر ریشه در تغذیه کودکان دارد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید آزادفلاح
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126754662
آدرس سایت: www.shotorbani.ir
پست الکترونیکی: saeid.azadfallah@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گوشت شتر در شیراز

بهترین تامین کننده گوشت شتر تازه و بهداشتی در شیراز

گوشت شتر بهترین جایگزین برای هرگونه گوشت صنعتی، یخ زده و هورمونی ناسالم بوده و …